Katarzyna Florczuk warsztaty dla kobiet

Jesteś kochana CUD-em!

Cześć kochana! Dziś parę słów o tym, że warto…

TEMPO ŻYCIA. A GDZIE TY? 

Prawdą jest, że w dzisiejszym szybkim tempie życia, znalezienie czasu dla siebie może być wyzwaniem. Codzienne obowiązki, praca, rodzina – wszystko to może zagłuszyć naszą naturalną potrzebę zadbania o siebie. USŁYSZENIA głosu serca, który na codzień zagłuszany jest potrzebami naszych bliskich, a już czasem potrzebami całego świata. Mówimy sobie, że my – to później;). My następnym razem. Najpierw ogarniemy cały świat. Ale wiesz kochanie. Życie toczy się DZIŚ. Nie jutro i nie za rok. To dziś możesz podarować sobie czas. Możesz zrobić coś tylko dla siebie, bo kto jest najbliżej Ciebie kiedy zamykasz oczy. TY właśnie. Najpiękniejsza kobieto. Tam jesteś tylko Ty… Aż Ty <3 CUD tego świata. Jesteś tu i to jest wartością, o którą warto się zatroszczyć. 

O sobie też pamiętaj kiedy już uratujesz kawałek tego świata;), który bdw warto też czasem podratować. No bo, oczywiście pomaganie innym to cenny dar. To wartość i cegiełka do lepszego świata, do pokoju i spokoju. Ale jesteś też TY. I to sobie daj poczuć, przeżyć, skosztować. Być może czegoś nowego i ekscytującego…CZEGOŚ CO I CIEBIE ZASKOCZY… Jak to mówią, SZCZĘŚLIWA KOBIETA. SZCZĘŚLIWY ŚWIAT! 🙂 

NASZE WYJAZDY DLA KOBIET ODPOWIEDZIĄ NA TWOJE POTRZEBY

Dlatego właśnie tworzymy nasze warsztaty wyjazdowe dla kobiet. Te wydarzenia dedykujemy Wam kobietom, które pragną więcej. Które pragną prawdziwiej i bliżej siebie. Dla tych, które chcą zobaczyć siebie. Otulić, zrozumieć, zatroszczyć. 

Te wyjazdy są niezwykłym wyborem dla tych z Was, które pragną zanurzyć się w procesie samorozwoju, regeneracji i nie m co ukrywać błogiego relaksu w przyjaznym, kobiecym otoczeniu. Być może pierwszy raz. Być może kolejny. Jakby nie było, to jest piękna droga. Nie ważne na którym etapie jesteś. Życie to podróż. Wędrujesz od narodzin do kresu. I ta podróż jest najpiękniejsza. A kiedy masz otwarte oczy i nadstawione uszy, ta podróż staje się jeszcze piękniejsza. Biegnij powoli. Jeszcze wolniej. Życie to długi maraton a nie sprint kochana. Obserwuj je, doświadczaj, sprawdzaj, szukaj, nie poddawaj się.

NASZE FILARY TO: Ciało, umysł, dusza 

Na tych filarach opierają nasze warsztaty wyjazdowe. Dla nas jesteśmy nierozerwalnie połączeni i tylko holistyczna praca i uważność może przynieść ukojenie. To właśnie na takich wyjazdach możemy odnaleźć zagubioną harmonię i równowagę. Mamy szansę by odnaleźć nasze prawdziwe ja i rozwijać się na wielu płaszczyznach.

Ciało – podczas naszych wyjazdów, zachęcamy Was do dbania o nasze ciało poprzez różnorodne formy aktywności fizycznej, takie jak taniec, fitness, formy terapeutycznego ruchu, tańca intuicyjnego oraz  wędrówek po lesie, kajaków na jeziorze, a czasem i rowerków. To doskonały sposób nie tylko na poprawę kondycji fizycznej, ale także na oczyszczenie umysłu i napełnienie go dobrą  energią. Tym bardziej, że dużo dzieje się na łonie natury.

Umysł – czas spędzony na medytacji, refleksji i praktykach mindfulness może odmienić nasze spojrzenie na świat. W atmosferze spokoju i harmonii, które towarzyszą naszym warsztatom wyjazdowym, możemy zgłębiać tajniki naszego umysłu, odkrywać nowe sposoby radzenia sobie ze stresem i codziennymi wyzwaniami. 

Dusza – rozwój duchowy często jest pomijany w naszym zabieganym życiu, ale to właśnie dusza i nasze serce potrzebuje czasu i uwagi, aby kwitnąć. To dusza ma największe znaczenie. To ona nie ma wieku. To ona nas prowadzi przez życie. Nasze warsztaty pozwalają Ci usłyszeć jej głos.

Podczas warsztatów wyjazdowych dla kobiet, mamy okazję eksplorować nasze wewnętrzne ja, rozwijać nasze duchowe praktyki i otwierać się na nowe spojrzenie na życie.

Dodatkowo, podczas takich wyjazdów możemy cieszyć się relaksem w pięknym leśnym ECO SPA, delektować się pysznym i zdrowym jedzeniem, korzystać z inspirujących kobiecych rozmów w gronie bezpiecznym i wspierającym i co najważniejsze, bez grama oceny. Zawsze w otuleniu i miłości siostrzanej. To miejsce, gdzie możemy spotkać kobiety o podobnych wartościach i celach, dzielić się swoimi doświadczeniami i inspiracjami.

Warto również podkreślić, że miejsce, w którym odbywają się nasze  warsztaty, ma ogromne znaczenie dla doświadczeń, które z nich wyniesiesz. Bliskość natury, śpiew ptaków, zapach lasu – to wszystko sprzyja procesowi regeneracji i oczyszczenia naszego ciała, umysłu i duszy. To w takim otoczeniu możemy poczuć się naprawdę wolne i autentyczne! OHH tak! AUTENTYCZNE. 

Takie jakie jesteśmy! Najwspanialsze!

Podsumowując, warsztaty wyjazdowe dla kobiet to nie tylko czas dla siebie, ale także wyjątkowa okazja do rozwoju osobistego, duchowego i fizycznego. To czas, który pozwala nam odzyskać równowagę i harmonię w naszym życiu. Czas dla Ciebie i Twoich cichych potrzeb. Z nami usłyszysz siebie. Być może jak nigdy dotąd.

A to wszystko w pięknym, kobiecym otoczeniu, które sprzyja naszemu rozwojowi. 

CZAS NA CIEBIE KOCHANA

Zabierz siebie na nasz boski wyjazd dla kobiet. Możesz wziąć pod pachę bliską Ci kobietę i razem spędzić najcenniejszy CZAS. Czas, którego nikt nam nie odda. Stwórzmy razem magię!

I Pamiętaj, dziś należy do Ciebie. 

Utul się teraz we własnym zaciszu domowym. Ukochaj całą siebie. I pozwól sobie na odrobinę przyjemności.

Z Miłością,

Flora 

Odkryj Magię Warsztatów Wyjazdowych dla Kobiet!

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *