Katarzyna Florczuk

Cześć Kochana! Nazywam się Katarzyna Florczuk i jestem tu po to by przypomnieć Ci jakim skarbem tego świata jesteś! Musisz wiedzieć, że nie zawaham się użyć wszystkich możliwych narzędzi danych mi przez lata, abyś uwierzyła w siebie i obudziła swój największy życiowy potencjał. Wchodzisz w to?:) 

Zawodowo od nieskończenie wielu lat zajmuję się tańcem, w którym przez wiele lat osiągałam sukcesy, między innymi zdobywając kilkukrotnie tytuł Mistrzyni Polski w tańcu towarzyskim.  

ALE! Moja niespokojna, wiecznie poszukująca dusza od zawsze skłaniała mnie do odkrywania NOWEGO. Ukończyłam studia aktorskie oraz kulturoznawstwo ze specjalizacją filmoznawczą, więc jak już pewnie się domyślasz, świat kina i sceny to mój świat. Od lat szkolę się i poszukuję. Życiowa Motywacja / Mindfulness / Taniec Intuicyjny/ Praca z Emocjami/ Terapia Ruchem/Praca z Kobietami to tematy które zajmują moje życie. 

Ponad 10 lat temu znalazłam swoje powołanie, a jesteś nim TY kochana i każda stąpająca po Ziemi kobieta.  Prowadzę dla Was regularne warsztaty które łączą pracę z ciałem, emocjami i odkrywają dziką kobiecą duszę. I przede wszystkim są dawką energii i motywacji. Sama opisałabym siebie jako WILD WOMAN, czy porostu życiową dzikuskę;) Wierzę, że dzikość wytęża zmysły, a zmysły pobudzają nieodkryte oblicza naszej kobiecości. Dlatego zabieram Was to mojej szalonej dżungli, gdzie odnajdziecie swój naturalny temperament i w której macie przestrzeń do bycia w 100% SOBĄ!

A tak poza tym to kocham ESPRESSO DOPPIO i FRESH ORANGE JUICE! I w ogóle wszystko co włoskie, bo głęboko w duszy czuję się Włoszką, ale o tym innym razem:)