Flora Camp

THE POWER
OF WOMeN

ENJOY YOURSELF

Dwór Kolesin

Odrestaurowany dworek

Nasz CAMP odbędzie się w magicznym miejscu z dala od cywilizacji, a blisko natury w pięknym Dworze Kolesin w miejscu gdzie historia splata się z codziennością. To cudowne miejsce znajduje się w województwie lubuskim, niespełna 1h50min od Szczecina.

Dworek z 1586 roku został odrestaurowany, a właściciele nadali mu własny, swobodny klimat, aby wszyscy goście czuli się wygodnie i swojsko. Jednocześnie dbają oni o wysoki standard i każdy szczegół Dworu.

Dwór Kolesin zapewnia kompleksowy wypoczynek, poczynając od komfortowych pokoi, poprzez restaurację z regionalną kuchnią, aż po jakościową rozrywkę w postaci m. in. aktywności na świeżym powietrzu.

By spotęgować poczucie relaksu specjalnie dla  gości  właściciele stworzyli wyjątkowe ECO SPA nad jeziorem. Do dyspozycji gości jest niecodzienna naturalna strefa z jacuzzi na świeżym powietrzu, dwiema saunami i banią. Można poczuć się jak na Bali i totalnie zaszyć się w naturze.

NATURA

TWOJA PRZESTRZEŃ RELAKSU

Podczas FLORA CAMP będziesz miała okazję zbliżyć się do natury w najbardziej namacalny sposób. Poza tym, że niektóre z naszych zajęć odbywać się będą na świeżym powietrzu, spędzimy wspólne godziny w niezwykłym ECO SPA. To miejsce oczaruje Cię od pierwszej chwili. Będziesz miała okazję zanurzyć się w przyrodzie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Drewniane jacuzzi z widokiem na jezioro, sauna pośród drzew i bania połączona ze strumykiem. Twoja wewnętrzna dzika bogini końcu ujrzy światło dzienne. Odnajdziesz siebie na nowo i zapragniesz życia według własnych zasad. Wspólny czas, babskie rozmowy i inspirowanie siebie nawzajem. To wszystko blisko przyrody.  

Spichlerz

Praca nad sobą

FLORA CAMP to przede wszystkim ekstremalnie duża dawka dobrej energii, motywacji nie ma co ukrywać… wysiłku fizycznego. Ten wysiłek kształtuje nie tylko nasze ciała, ale przede wszystkim charakter. 

Podczas trzydniowego wyjazdu czeka Cię kilkanaście godzin zajęć z kilku obszarów rozwoju, a taniec będzie jednym z nich. Większość naszych wspólnym zajęć, zarówno tych związanych z ciałem jak i emocjami będzie miało miejsce w wyjątkowych miejscu jakim jest SPICHLERZ. W tym pięknym, odrestaurowanym budynku mieści się sala o wielkości 140m2. Cegła, zabytkowe meble, industrialny klimat. Czy coś Wam to przypomina?  Oczywiście All About Dance Studio! Nie mogło być inaczej. Spichlerz bardzo mocno nawiązuje do naszego allaboutowego świata.

NIE ZWLEKAJ! ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE NA JEDYNYM TAKIM CAMPIE W POLSCE!