Flora Camp

I LET myself

edycja IV

Termin

10 - 12 listopada 2023

MIejsce

Folwark Pałacu Mierzęcin

Cena

FLora FOR WOMEN

To się dzieje

Przygotowałam dla Ciebie weekendowy CAMP o jakim marzyłaś w miejscu o jakim nawet nie śniłaś. To już kolejna edycja FLORA CAMP. Tym razem zapraszam Cię do przestrzeni wyobraźni, fantazji, czucia i budzenia swojej kobiecości. Zapraszam Cię dziś przede wszystkim do bycia sobą i przy sobie.Hasłem naszego wyjazdu jest: I LET MYSELF i ta myśl będzie nam przyświecać podczas trzech, niezapomnianych wspólnie spędzonych dni. Och tak! Będziemy pozwalać sobie na bycie sobą w 100%.
Będziemy wspólnie eksplorować, doświadczać i uwalaniać.
A to wszystko w otoczeniu nieziemskiego miejsca, gdzie czas się zatrzymuje i w powietrzu wybrzmiewa włoska filozofia Dolce Far NIENTE…:) A, że miejsce w którym odbędzie się CAMP to winnica, chyba oczywistym jest, że smakowanie win oficjalnie zostanie wpisane w grafik dnia:)

FLora FOR WOMEN

KOCHANA

Nasz wyjazd pozwoli Ci odkryć Twój największy życiowy potencjał. Zaakceptujesz siebie, odważysz się marzyć i działać.Zapragniesz odkrywać świat na WŁASNYCH ZASADACH. To czas tylko dla Ciebie. Czas porzucenia wstydu, oczekiwań i zrzucenia całego życiowego balastu.Czas powrotu do siebie. Czas niezapomnianej zabawy wśród wspaniałych kobiet!

Obudzisz swoją wyobraźnię i poznasz narzędzia, które pomogą Ci wieść życie o jakim marzysz. Podczas naszego wyjazdu poczujesz wiatr w żaglach i przeżyjesz wspaniałe chwile, które przybliżą Cię do siebie samej.
Wykonaj ten krok i oderwij się od codzienności.Skup na własnym rozwoju I spędź czas w gronie wyjątkowych kobiet. Czeka Cię wiele inspirujących rozmów i wspólnych doświadczeń. To jest prawdziwie magiczny wyjazd. Stań się jego częścią już dziś.

Nigdy nie byłaś na takim wyjeździe? To już kolejna edycja na którą się wybierasz? Nie ważne która odpowiedz opisuje Ciebie. Nasz Camp jest dla każdej poszukującej i pragnącej więcej kobiety.
TO TWÓJ CZAS! Spotkajmy się w miejscu z dala od cywilizacji, gdzie nikt nikogo nie ocenia a jedyną zasadą jest otwartość na drugą kobietę.
Bo w Nas jest siła! 

Termin

10 - 12 listopada 2023

Pałac mierzęcin

Folwark

Nasz Camp odbędzie się w wyjątkowym miejscu jakim jest, Folwark Pałacu Mierzęcin, otoczonym kilkuset hektarową sielską naturą. To wspaniałe miejsce, wręcz do złudzenia przypomina toskańskską winnicę.
Ciekawostką jest, że pałac – wraz z folwarkiem jest trzecią największą w Polsce winnicą, winiarnią, stadniną koni oraz Grape Spa. A co ciekawe oferuje Gościom bogactwo możliwości spędzenia niezapomnianych chwil w miejscu pełnym uroku i wyjątkowej atmosfery.
Nasze uczestniczki Campu będą zakwaterowane w odrestaurowanych budynkach dawnego folwarku, gdzie znajduje się 83 komfortowo wyposażonych pokoi. Starannie urządzone wnętrza, ciekawa architektura oraz otaczający pałac park to połączenie idealne. Położenie w otoczeniu lasów i jezior, z dala od miejskiego zgiełku sprawia, że Pałac Mierzęcin Wellness & Wine Resort jest zacisznym azylem dla osób szukających spokoju i przestrzeni, gdzie naprawdę można usłyszeć bicie własnego serca.

NATURA

TWOJA PRZESTRZEŃ RELAKSU

Podczas FLORA CAMP będziesz miała okazję zbliżyć się do natury w najbardziej namacalny sposób. Poza tym spędzisz wyjątkowy kobiecy czas w zmysłowym SPA & WELLNESS. Relaksacyjny basen, jacuzzi i sauny, które pozwolą Ci zrelaksować Twoje ciało, umysł i duszę. A to wszystko w otoczeniu wspaniałej kobiecej energii.
Spichlerz

Praca nad sobą

FLORA CAMP to przede wszystkim ekstremalnie duża dawka dobrej energii, motywacji nie ma co ukrywać… wysiłku fizycznego. Ten wysiłek kształtuje nie tylko nasze ciała, ale przede wszystkim charakter i hart ducha. Pamiętaj, że siła i wytrwałość, którą zbudujesz na macie przełoży się na życie codzienne.
Podczas trzydniowego wyjazdu czeka Cię kilkanaście godzin zajęć z kilku obszarów rozwoju, a taniec będzie jednym z nich. Większość naszych wspólnych zajęć, zarówno tych związanych z ciałem jak i emocjami będzie miało miejsce w wyjątkowych miejscu jakim jest ceglana sala kolumnowa folwarku. W tym pięknym, odrestaurowanym budynku doświadczysz warsztatów z kilku obszarów rozwoju. Pracujemy holistycznie, nie pomijając żadnego z filarów szczęśliwego i spełnionego życia.

NIE ZWLEKAJ! ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE NA JEDYNYM TAKIM CAMPIE W POLSCE!

10-12 listopada 2023

Cena obejmuje

DSC07046
2 noclegi w Folwarku Pałacu Mierzęcin

Zakwaterowanie od godz. 15:00

dinner-939434_1920
Wyżywienie

3 posiłki dziennie. 

Dwór Kolesin sala taneczna
Zajęcia rozwojowe

W programie: TANIEC, ROZWÓJ OSOBISTY, MOTIVATION FITNESS, BODY & MIND RELAX, KRĄG KOBIET, ACTING, MORSOWANIE

DSC07052
Degustacja wina

Smakowanie regionalnych win produkowanych przez Palac Mierzęcin

DSC07005
Relax na łonie natury

Spacery i jogging w magicznym otoczeniu. 

Flora for women

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

Rezerwacja miejsc

KatarZYna Florczuk
Flora For Women