Flora Camp

FELICITÀ

Zakochaj Się W Życiu!

Najbliższy wyjazd

24-26 Maja 2024

MIejsce

Dwór Kolesin

edycja

V

Katarzyna Florczuk warsztaty rozwojowe dla kobiet
FLora FOR WOMEN

MAGICZNY WYJAZD DLA KOBIET

Przygotowałam dla Ciebie weekendowy CAMP o jakim marzyłaś w miejscu o jakim nawet nie śniłaś. To już kolejna edycja FLORA CAMP. Tym razem zapraszam Cię do przestrzeni SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI DO ŻYCIA. Otworzysz oczy na CUD-a, które  każdego dnia dzieją się wokół Ciebie i dla Ciebie. Zapraszam Cię do wspólnego budzenia swojej kobiecości, a przede wszystkim do bycia sobą i przy sobie.

Hasłem naszego wyjazdu jest: FELICITÀ Zakochaj Się W Życiu! 

I ta myśl będzie nam przyświecać podczas trzech, niezapomnianych wspólnie spędzonych dni. Och tak! Będziemy pozwalać sobie na bycie sobą w 100%. W prawdzie i autentyczności! Jak być może nigdy dotąd.
Będziemy wspólnie eksplorować, doświadczać i uwalaniać. Magia w każdej sekundzie, w każdym spojrzeniu, oddechu i ruchu.
A to wszystko w otoczeniu nieziemskiego połączonego z naturą miejsca, gdzie czas się zatrzymuje i w powietrzu wybrzmiewa filozofia Dolce Vita

TEMATY PORUSZANE NA CAMPIE:

Dobrostan / Autentyczność / CUD-a / Seksualność / Marzenia / Kobiecość / Szczęście 

 

FLora FOR WOMEN

KOCHANA

Nasz wyjazd pozwoli Ci odkryć Twój największy życiowy potencjał. Zaakceptujesz siebie, odważysz się marzyć bez ograniczeń, a co ważniejsze, odważysz się działać i iść za głosem serca. Zapragniesz odkrywać świat na WŁASNYCH ZASADACH. Ten wyjazd to czas tylko dla Ciebie. Czas porzucenia wstydu, oczekiwań i zrzucenia całego życiowego balastu. Czas powrotu do siebie i usłyszenia najmądrzejszego głosu, głosu serca! Bo wiesz kochana… Zdradzę Ci sekret:) Wszystkie odpowiedzi są już w TOBIE. Pozwól sobie usłyszeć, a potem… To już sama zobaczysz:) To wszystko zadzieje się wśród wspaniałych kobiet! W bezpiecznej, ciepłej i wypełnionej zaufaniem przestrzeni poczujesz obecność pierwiastka kobiecości, który łączy każdą z nas. 

Podczas naszego wyjazdu poczujesz wiatr w żaglach i przeżyjesz wspaniałe chwile, które przybliżą Cię do siebie samej. 

Wykonaj ten krok i oderwij się od codzienności.Skup na własnym rozwoju I spędź czas w gronie CUDOWNYCH kobiet. Czeka Cię wiele inspirujących rozmów i wspólnych doświadczeń. To jest prawdziwie magiczny wyjazd. Stań się jego częścią już dziś.

Nigdy nie byłaś na takim wyjeździe? To już kolejna edycja na którą się wybierasz? Nie ważne która odpowiedz opisuje Ciebie. Nasz Camp jest dla każdej poszukującej i pragnącej więcej kobiety.
TO TWÓJ CZAS! Spotkajmy się w miejscu z dala od cywilizacji, gdzie nikt nikogo nie ocenia a jedyną zasadą jest otwartość na drugą kobietę.
Bo w Nas jest siła! 

Dwór Kolesin

Odrestaurowany dworek

Nasz CAMP odbędzie się w magicznym miejscu z dala od cywilizacji, a blisko natury w pięknym Dworze Kolesin w miejscu gdzie historia splata się z codziennością. To cudowne miejsce znajduje się w województwie lubuskim, niespełna 1h50min od Szczecina.

Dworek z 1586 roku został odrestaurowany, a właściciele nadali mu własny, swobodny klimat, aby wszyscy goście czuli się wygodnie i swojsko. Jednocześnie dbają oni o wysoki standard i każdy szczegół Dworu.

Dwór Kolesin zapewnia kompleksowy wypoczynek, poczynając od komfortowych pokoi, poprzez restaurację z regionalną kuchnią, aż po jakościową rozrywkę w postaci m. in. aktywności na świeżym powietrzu.

By spotęgować poczucie relaksu specjalnie dla  gości  właściciele stworzyli wyjątkowe ECO SPA nad jeziorem. Do dyspozycji gości jest niecodzienna naturalna strefa z jacuzzi na świeżym powietrzu, dwiema saunami i banią. Można poczuć się jak na Bali i totalnie zaszyć się w naturze.

NATURA

TWOJA PRZESTRZEŃ RELAKSU

Podczas FLORA CAMP będziesz miała okazję zbliżyć się do natury w najbardziej namacalny sposób. Poza tym, że niektóre z naszych zajęć odbywać się będą na świeżym powietrzu, spędzimy wspólne godziny w niezwykłym ECO SPA. To miejsce oczaruje Cię od pierwszej chwili. Będziesz miała okazję zanurzyć się w przyrodzie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Drewniane jacuzzi z widokiem na jezioro, sauna pośród drzew i bania połączona ze strumykiem. Twoja wewnętrzna dzika bogini w końcu ujrzy światło dzienne.  Wspólny czas, babskie rozmowy i inspirowanie siebie nawzajem. To wszystko blisko przyrody.  

Spichlerz

PRACA I ROZWÓJ

FLORA CAMP to przede wszystkim ekstremalnie duża dawka dobrej energii, motywacji nie ma co ukrywać… wysiłku fizycznego. Ten wysiłek kształtuje nie tylko nasze ciała, ale przede wszystkim charakter. 

Podczas trzydniowego wyjazdu czeka Cię kilkanaście godzin zajęć z kilku obszarów rozwoju, a taniec będzie jednym z nich. Większość naszych wspólnym zajęć, zarówno tych związanych z ciałem jak i emocjami będzie miało miejsce w wyjątkowych miejscu jakim jest SPICHLERZ. W tym pięknym, odrestaurowanym budynku mieści się sala o wielkości 140m2. Cegła, zabytkowe meble, industrialny klimat. Czy coś Wam to przypomina?  Oczywiście All About Dance Studio! Nie mogło być inaczej. Spichlerz bardzo mocno nawiązuje do naszego allaboutowego świata.

NIE ZWLEKAJ! ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE NA JEDYNYM TAKIM CAMPIE W POLSCE! 

24-26 Maja 2024

Cena obowiązuje przy wpłacie zadatku w wysokości 700 zł do 11 kwietnia 2024 r. Cena obowiązująca po tym terminie wynosi 2190 zł

Cena obejmuje

DSC01904
2 noclegi w Dworze Kolesin

Zakwaterowanie od godz. 15:00

dinner-939434_1920
Wyżywienie

3 pyszne! posiłki dziennie. 

Dwór Kolesin sala taneczna
Zajęcia rozwojowe dla Ciebie!

W programie: TANIEC INTUICYJNY, DANCE CHOREO, ROZWÓJ OSOBISTY, BODY&MENTAL WORKSHOPS, MOTIVATION FITNESS, BODY & MIND RELAX, MEDYTACJE, RYTUAŁY I CEREMONIE,  KRĄG KOBIET, ACTING, 

DSC01864
Eco spa

2 godziny w magicznym spa pośród natury.

Dwór Kolesin sauna
Relax na łonie natury

Spacery i jogging, kajaki w magicznym otoczeniu. 

Flora for women

Bądźmy w kontakcie

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

Rezerwacja miejsc

KatarZYna Florczuk
Flora For Women